seo copywriter <copywriter webwriter


Teksty na stronę internetową - 1000 znaków
Laptop czy netbook?
Dostęp do Internetu, pakietu biurowego i programów branżowych jest dziś niezbędny i właściwie nie ma żadnego znaczenia, gdzie aktualnie pracujemy. Nie sposób jednak nosić ze sobą wszystkich potencjalnie przydatnych urządzeń, dlatego tak często pojawiają się dyskusje na temat wyższości jednego urządzenia nad drugim.
Oczywiste jest, że każdy przenośny komputer, a więc zarówno laptop, jak i netbook, czy też ultrabook, mają nie tylko plusy, ale też minusy. Za zdecydowanie większą wydajność w przypadku klasycznego laptopa płacimy nie tylko pieniędzmi, ale także mniejszą mobilnością. Nie da się jednak ukryć, że typowy netbook nie ma prawa zostać jedynym komputerem w domu – jest po prostu zbyt mało efektywny i niewygodny.
I nie chodzi nawet o to, by rezygnować z posiadania jednego urządzenia na korzyść innego – ważne, aby po prostu nie nosić wszystkiego ze sobą. Warto więc posiadać w domu egzemplarze różnego rodzaju urządzeń, a to, jak często będziemy je wykorzystywać, będzie zależeć tylko od tego, jakie mamy plany na dany dzień.